Dahua CS4006-4ET-60 4portový PoE switch
Kód: CS4006-4ET-60
Neohodnotené
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
6portový PoE switch, 2x 10/100/1000 UpLink RJ-45, 4x 10/100 RJ-45 PoE, port č.1 60 W, port 2-4 30 W, spolu max. 60 W, IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE, PoE Watchdog, Long distance PoE do 250 m; L2, Manažovatelný, Cloud, DHCP Client; Rozmery: 130 x 90 x 26 mm, Hmotnosť 0,28 kg, Napájanie: 53 V DC, 1,226 A; pracovná teplota od -10 °C do +55 °C
Dodatočné parametre
Kategória: Sieťové Prvky
Hmotnosť: 0.968 kg
EAN: 6923172571175
Hmotnosť: 0.968 kg, 0.968
Manažment: Áno
Počet portov RJ-45: 4
Počet portov SFP: 0
PoE budget: do 80 W