Dahua IPC-HDBW3241R-ZAS-27135-S2 dome IP kamera
Kód: IPC-HDBW3241R-ZAS-27135-S2
Neohodnotené
SKLADOM
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
2 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitom 40 m, 1/2.8" 2 Megapixel progressive CMOS, rozlíšenie 1920 x 1080 px 1-25/30 fps, citlivosť 0,002 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektív 2,7–13,5 mm, uhol záberu H: 109°–30°, V: 56°–17°, D: 137°–35°, inteligentné funkcie: Perimeter Protection, IVS, SMD 4.0, Quick Pick, Smart Search, AI SSA, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, Defog, kompresia H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG (Sub Stream), podpora smart a AI codekov, ONVIF kompatibilné, slot na MicroSD kartu až 256 GB, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, RJ-45, napájanie 12 V DC / PoE (802.3af), spotreba max. 7,7 W, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozmery 94 x ø122 mm, hmotnosť 0,713 kg
mceclip0_544.png
Príklady montáže
mceclip0_351.png Montáž na strop
  • Prídavný límec PFA137
mceclip1_62.png Montáž na stenu
  • Držiak na stenu PFB206W
mceclip2_49.png Montáž na stĺp
  • Držiak na stenu PFB206W
  • Adaptér pre montáž na stĺp PFA156
Dodatočné parametre
Kategória: Bezpečnostné kamery
Hmotnosť: 0.789 kg
EAN: 6923172542298
Dĺžka prísvitu: 40 m
Funkce pre vylepšenie obrazu: WDR, BLC, ROI, 3DNR, AWB, HLC, Defog, AGC, AI SSA
Hmotnosť: 0.789 kg, 0.789
I/O: Alarm, Audio
Inteligentné funkcie: Smart search, Quick pick, SMD 4.0, IVS (Perimetr Protection), SMD
Kódovanie: H.264, H.264B, H.264H, MJPEG, H.265
Konštrukcia: Dome
Napájanie: 12 V DC, PoE