Dahua IPC-HDBW5241E-ZE-27135-DC12AC24V-S3 2 Mpx dome IP kamera
Kód: IPC-HDBW5241E-ZE-27135-DC12AC24V-S3
Neohodnotené
SKLADOM
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
2 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitom 40 m, 1/2.8" 2 Megapixel progressive scann CMOS, rozlíšenie 1920 x 1080 px @ 1-25/30 fps, citlivosť 0,0007 lx / F1.5 (Color 30 IRE), motor zoom objektív 2,7–13,5 mm, uhol záberu H: 109°–30°, V: 56°–27°, D: 131°–35°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, SSA, Defog, inteligentné funkcie: IVS, Perimeter protection, SMD, AI SSA, Smart Object Detection, Face Detection, People Counting, Video Metadata, Heat Map, Smart Search, Smart Sound Detection, kompresie H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, AI coding, ONVIF kompatibilné, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 512 GB, vstávaný mikrofón, napájanie 12 V DC / 24 V AC / PoE (802.3af) / ePoE, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozmery ø159,1 × 118,1 mm, hmotnosť 0,91 kg
mceclip0_965.png
Príklady montáže
mceclip0_520.png Montáž na strop
  • Prídavný límec PFA138
mceclip1_77.png Závesná montáž na strop
  • Držiak na kameru PFA101
  • Držiak na strop PFB300C
mceclip0_518.png Montáž na stenu
  • Držiak na stenu PFB211W
mceclip1_74.png Montáž na stĺp
  • Držiak na stenu PFB211W
  • Adaptér pre montáž na stĺp PFA156
Dodatočné parametre
Kategória: Bezpečnostné kamery
Hmotnosť: 1.22 kg
Dĺžka prísvitu: 40 m
Funkce pre vylepšenie obrazu: WDR, BLC, SSA, ROI, 3DNR, AWB, HLC, Defog, AGC, AI SSA
Hmotnosť: 1.22 kg, 1.22
I/O: Alarm, Audio
Kódovanie: H.264, H.264B, H.264H, H.264+, MJPEG, H.265, H.265+
Konštrukcia: Dome
Napájanie: 12 V DC, 24 V AC, PoE, ePoE