Sunova SS-410-54MDH-FB-LC Celočerný solární panel 410W, 1.2m kabel
Kód: AX11100024
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia
Solární panel značky Sunova Solar s nominálním výstupním výkonem 410 W je složen celkově ze 108 monokrystalických článků a pevné hliníkové konstrukce v diskrétní černé barvě . Panel má na zadní straně pro
Detailné informácie
Podrobný popis
Solární panel značky Sunova Solar s nominálním výstupním výkonem 410 W je složen celkově ze 108 monokrystalických článků a pevné hliníkové konstrukce v diskrétní černé barvě. Panel má na zadní straně pro připojení do měniče nebo vedlejšího panelu 2 výstupní kabely s MC4 konektory, které jsou dlouhé 1,2 m, což je vhodné pro spojení panelů s vertikální i horizontální orientací. Celkové rozměry panelu jsou 1724 x 1134 x 30 mm, hmotnost 21,5 kg a účinností 21 %.
Klíčové vlastnosti
  • Nominální výstupní výkon 410 W
  • 108 monokrystalických článků
  • Účinnost 21 %
  • Maximální výstupní napětí 31,84 V, max. proud 12,88 A
  • Délka kabelů 1,2 m, 2x MC4 konektor
  • Kód pro dotace: SVT32920
  • Speciální návrh obvodu s menším počtem hot spotů
  • Technologie polovičních článků - nový design obvodu, nižší vnitřní proud, nižší odporové ztráty
Dodatočné parametre
Kategória: Solárne panely
Záruka: 176.61290322581 měsíců
Hmotnosť: 21.5 kg
Barva rámu: Černá
Číslo dílu výrobce: SS-410-54MDH-FB-LC
Délka: 1724 mm
Délka kabelu: 1,2 m
Hmotnost: 21,5 kg, 21.50000 kg
Konektory: MC4
Maximální napětí: 31,8 V
Maximální výkon: 410 W
Maximální výstupní proud: 12,9 A
Napětí naprázdno: 37,7 V
Počet článků: 108
Provozní teplota: -40 až 85 °C
Šířka: 1134 mm
Typ článků: Monokrystalický
Účinnost: 21 %
Výška: 30 mm
Záruka: 176.61290322581 měsíců
Zkratový proud: 13,59 A