Dahua IP dome kamera IPC-UDBW3258R-ZAS-27135, 2Mpx, 2.7-13.5mm, SMD+
Kód: IPC-HDBW2241R-ZAS-27135
Neohodnotené
SKLADOM
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
IP kamera z řady WizSense 2 v provedení dome nabízí rozlišení 2 Mpx, varifokální motorizovaný objektiv 2,7 až 13,5 mm, úhel záběru 30 až 108°, IR přísvit s dosahem 40 metrů, audio (mikrofon, 1x vstup, 1x výstup) a alarm (1x vstup, 1x výstup). Kamera optimalizuje datový tok pomocí smart kodeků H.265+ a H.264+. Disponuje inteligentní videoanalýzou (SMD+) a je ovladatelná přes webový prohlížeč, NVR nebo mobilní aplikaci DMSS. Podporuje microSD karty do kapacity 256 GB, je vhodná pro venkovní použití díky certifikaci IP67 a má IK10 antivandal ochranu proti nárazům. Napájení je možné pomocí 12 V DC nebo PoE (802.3af).
Klíčové vlastnosti
  • IR přísvit s dosahem do 40 m
  • Snímací čip 1/2,8" CMOS, progresivní sken
  • Motorizovaný objektiv 2,7 až 13,5 mm (30 až 108°)
  • 0,002 Lux @ (F1.5, Color) nebo 0,0002 Lux @ (F1.5, B/W)
  • Rozlišení 2 Mpx (1920 x 1080 px @ 30 fps)
  • Dynamika obrazu - 120 dB WDR
  • Integrovaný mikrofon + 1x vstup + 1x výstup
  • Alarmový 1x vstup + 1x výstup
  • Slot na paměťovou kartu microSD (max. 256 GB)
  • Napájení 12 V DC nebo 802.3af PoE
  • Stupeň krytí IP67 + IK10 antivandal ochrana proti nárazům
Videoanalytické funkce
Software a aplikace
Dodatočné parametre
Kategória: Bezpečnostné kamery
Záruka: 36 měsíců
Hmotnosť: 0.001 kg
EAN: 6923172545664
Alarm: 1 vstup, 1 výstup
Antivandal ochrana: IK10
Audio: Mikrofon, 1 vstup, 1 výstup
Barva: bílá
Citlivost senzoru: 0,002 Lux
Číslo dílu výrobce: IPC-UDBW3258R-ZAS-27135
Datový tok: 12Kbps ~ 6Mbps
Dosah přísvitu: 40 m
Hloubka: 122 mm
Hmotnost: 0.67000 kg, 520 g
Kamerová řada: Dahua WizSense 2
Max. rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD) pixely
Max. spotřeba energie: 7,2 W
Napájení přes konektor/svorkovnici: 12V DC
Napájení přes PoE: 802.3af
Objektiv: 2,7 až 13,5 mm
Obrazový senzor: 1/2.8 "
Počet streamů: 2
Použití: Venkovní
Pozorovací úhel: 30 až 108 °
Prísvit: IR
Provozní teplota: -30 až 60 °C
Režim den/noc: IR cut filtr
Rozlišení: 2 Mpx
Rychlost LAN: (1) 10/100Mbps
Slot na paměťové karty: microSD - až 256GB
Stupeň krytí: IP67
Šířka: 122 mm
Technologie: SMD+, Detekce vozidla, Detekce osob
Typ napájení: PoE, DC konektor
Typ objektívu: Varifokální
Video komprese: H.264, MJPEG, H.265, H.264+, H.265+
Výchozí IP adresa: 192.168.1.108
Výchozí jméno a heslo: Nastavuje se při prvním spuštění
Výška: 93 mm