Dahua IPC-HDBW5441E-ZE-HDMI-27135 4 Mpx dome IP kamera
Kód: IPC-HDBW5441E-ZE-HDMI-27135
Neohodnotené
SKLADOM
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
4 Mpx dome Starlight IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitom 40 m, 1/2.9" 4 Megapixel progressive scan CMOS, rozlíšenie 2688 x 1520 px @ 25/30 fps, citlivosť 0,002 lx / F1.6 (Color 30 IRE), motor zoom objektív 2,7–13,5 mm, uhol záberu H: 104°-29°, V: 54°-16°, D: 121°-34°; BLC, HLC, AWB, AGC, WDR 120 dB, 3DNR, SSA, LDC, Defog; Inteligentné funkcie: IVS, Perimeter protection, SMD, Smart Object Detection, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata; kompresie H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, podpora Smart a AI codekov; ONVIF kompatibilné; HDMI output: HDMI female 1.4a, type A, rozlíšenie: 2560 x 1440 @ 25/30 fps, 1920 x 1080 @ 25/30/50/60 fps, 1280 x 720 @ 25/30/50/60 fps; Alarm I/O 2/1, Audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 512 GB, napájanie 12 V DC / PoE (802.3af) / ePoE, spotreba max. 8,8 W, možnosť duálneho napájanie pri výpadku jedného napájania kamera bez reštartu pokračuje v snímaní. Pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozmery ø159,1 x 118,1 mm, hmotnosť 0,92 kg